Lifestyle blog

Jak Zwiększyć Zyski jako Konsultantka Avon

Bycie konsultantką Avon to nie tylko sposób na zarabianie dodatkowych pieniędzy, ale także szansa na rozwijanie własnego biznesu i zdobywanie cennych umiejętności. Aby maksymalnie zwiększyć swoje zyski, warto skorzystać z różnorodnych narzędzi i ofert dostępnych w klubie Avon. Poniżej przedstawiam Wam kilka skutecznych strategii, z których ja także korzystam i które pomogą Ci zwiększyć zyski jako Konsultantka. Warto sięgnąć po niezawodne narzędzia dzięki którym można osiągnąć sukces w świecie Avon.

Wykorzystaj Potencjał Social Media

Jeśli chcesz zwiększyć zyski jako Konsultantka warto sięgnąć po niezawodne narzędzia jakim są social media. W dzisiejszych czasach media społecznościowe są niezwykle ważnym narzędziem marketingowym. Wykorzystaj swoje profile na platformach takich jak Facebook, Instagram czy Pinterest, aby promować produkty Avon. Publikuj atrakcyjne zdjęcia, recenzje i porady dotyczące użycia produktów. Załóż swoją grupę na platformie Facebook, zaproś do niej swoich klientów i regularnie udostępniaj atrakcyjne oferty oraz informacje o nowościach. Grupa może stać się miejscem, gdzie klienci dzielą się opiniami, a Ty bezpośrednio komunikujesz się z nimi. Dodatkowo, jeśli masz taką możliwość, rozważ skorzystanie z płatnych reklam na platformach społecznościowych, aby dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów.

social media facebook jak zwiększyć zyski jako Konsultantka

Konkursy i rozdania w Social Mediach

Dodatkowo jeśli chcesz zwiększyć zyski jako Konsultantka, warto zorganizować konkursy lub rozdania. Takie działania nie tylko angażują obecnych obserwujących, ale także przyciągają nowych. Zadania konkursowe mogą być różnorodne, np. kreatywne, czy opisowe itp. Ważne jednak, aby przed zorganizowaniem zapoznać się dokładnie z regulaminem np. facebooka, aby nasze działania były zgodne z ich polityką. Nagrody mogą obejmować produkty Avon, zniżki, które zaoferujemy na zakupy u nas, czy nawet darmową konsultację dotyczącą pielęgnacji czy urody jeśli masz taką wiedzę. Konkursy stanowią doskonały sposób na zwiększenie zaangażowania społeczności i rozszerzenie zasięgu Twojego biznesu.

Angażowanie społeczności

Warto prosić swoich obserwujących o udostępnianie czy „lajkowanie” Twoich postów. Im więcej interakcji, tym większa szansa, że Twój przekaz dotrze do większej liczby osób. Angażuj swoją społeczność do dyskusji, zadawaj pytania, proś o odpowiedzi. To sprawia, że Twoja strona staje się miejscem aktywnym i przyjaznym. Aktywność Twoich fanów to klucz do budowania pozytywnego wizerunku. Jeśli pokażesz się jako pomocna i otwarta osoba, gotowa do dzielenia się wiedzą i odpowiadania na pytania, zyskasz zaufanie klientów. Ludzie lubią współpracować z osobami, które są nie tylko sprzedawcami, ale także pomocnymi doradcami.

like facebook by zwiększyć zyski jako Konsultantka

W dłuższej perspektywie, zaangażowanie społeczności przynosi korzyści finansowe i z pewnością pomoże Ci to zwiększyć zyski jako Konsultantka. Klienci, którzy widzą, że zależy Ci na nich, są bardziej skłonni do zakupów. Wiele osób woli kupować u sprawdzonej osoby, miłej i kontaktowej nawet jeśli mieliby zapłacić więcej. Pamiętaj, że budowanie pozytywnego wizerunku to proces, który przekłada się na zyski w dłuższej perspektywie.

Korzystaj z Ofert Dedykowanych

Avon regularnie wprowadza nowe oferty dedykowane konsultantom, oferując im atrakcyjne promocje na wybrane produkty. Śledź bieżące promocje i informuj swoich klientów o najlepszych okazjach. To doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży i utrzymanie lojalności klientów. Zaglądaj do zakładki „Programy i Oferty”. Tam znaleźć możesz dedykowane oferty dla poziomu na którym obecnie się znajdujesz. Często też w trakcie trwania kampanii, Avon wprowadza nowe atrakcyjne promocje, które nie są uwzględnione w aktualnym katalogu. Zanim wyślesz swoje zamówienie zerknij w to miejsce, może znajdziesz tam coś co akurat zainteresuje Ciebie lub Twoich klientów.

programy i oferty avon by zwiększyć zyski jako Konsultantka

Wykorzystaj Oferty z Focusa, by zwiększyć zyski jako Konsultantka

Focus to magazyn dla konsultantów Avon, w którym znajdziesz informacje o nowościach, promocjach i ciekawostki dotyczące produktów. Jeśli chcesz więc zwiększyć zyski jako Konsultantka koniecznie do niego zaglądaj. Przeczytasz tu o wszystkich korzyściach Avon Nagradza, czy doczytasz ważne informacje o programie punktowym. Korzystaj z ofert specjalnych dostępnych tylko dla konsultantów Avon, które pojawiają się w magazynie. Może to być doskonała okazja do zakupu produktów w niższych cenach i zaoferowania atrakcyjnych rabatów klientom.

focus-lutyby zwiększyć zyski jako Konsultantka

Jednym z ciekawszych są rabaty 35% i 40%, które można otrzymać przy zakupie konkretnej ilości produktów, takich jak perfumy czy kosmetyki pielęgnacyjne. To świetna okazja z której warto skorzystać, ponieważ te rabaty są dostępne niezależnie od tego, na jakim poziomie Avon Nagradza się znajdujesz. Dzięki nim możesz zaoszczędzić sporo gotówki. Kupujesz z rabatem np. 40% a sprzedajesz swojej klientce w cenie z katalogu. Pamiętaj, że Focus to świetne źródło korzyści, gdzie znajdziesz oferty, o których klientki nie mają pojęcia.

focus avon promocje by zwiększyć zyski jako Konsultantka focus avon promocje by zwiększyć zyski jako Konsultantka

Skorzystaj z iKatalogu by zwiększyć zyski jako Konsultantka

Avon oferuje iKatalog, czyli wersję internetową swojego tradycyjnego katalogu. Jest to świetny sposób dzięki któremu możesz bezproblemowo podzielić się nim z klientami – po prostu wysyłasz im linka np. przez SMS, e-maila, Messenger czy inny komunikator. Link do iKatalogu możesz dostosować, żeby był bardziej „twój”. Spersonalizuj go dodając w linku np. swoje i mię i nazwisko. Dzięki temu klient, który otrzyma od Ciebie iKatalog, wie że jest on na pewno Twój. Działa to tak, jakbyś osobiście przekazywał/a katalog, czyli bezpiecznie i bezproblemowo!

ikatalog avon

Warto wiedzieć, że jak ktoś zamówi coś przez iKatalog, to od razu to zamówienie trafia do Twojego koszyka w klubie Avon. To znaczy, że wystarczy je zatwierdzić i wysłać. Resztą zajmie się już Avon – przesyłka, dostawa i wszystko inne. To sprawia, że proces zamawiania jest mega łatwy, szybki i bezpieczny dla Ciebie i Twoich klientów.

Osiągnij Wyższy Próg w Avon Nagradza

W programie Avon Nagradza czekają na Ciebie różnorodne bonusy i dodatkowe oferty, ale ich dostępność zależy od Twojego zaangażowania i poziomu aktywności. To, na jakim etapie programu się znajdujesz, wpływa bezpośrednio na korzyści, jakie możesz otrzymać. Informacje na temat swojego poziomu i wszelkie informacje z nim związane znajdziesz oczywiście w Klubie Avon. Wysokie obroty przekładają się nie tylko na większe zyski, ale także na dodatkowe korzyści, takie jak:

 • gwarantowany rabat 15%, 20%, 27%, 30%, 35%, 40%
 • tańsza lub nawet darmowa wysyłka
 • darmowe próbki
 • dodatkowe oferty na próbki oraz zniżki na próbki
 • darmowy katalog
 • oferta na zestaw nowości + darmowa dostawa
 • nagroda za zamówienie
 • kwartalny zestaw nowości od 1zł
 • program punktowy
 • dodatkowe punkty na urodziny, punkty za awans
 • ekskluzywne szkolenia czy udział w specjalnych wydarzeniach.

avon nagradza

Poziomy w Avon Nagradza mają swoje stopnie – im wyższy, tym lepsze warunki dla Ciebie. Ważne jest, abyś regularnie sprawdzał/a, na jakim poziomie jesteś i ile jeszcze potrzebujesz, aby osiągnąć kolejny, wyższy stopień. Niekiedy, aby awansować na wyższy poziom, wystarczy do zamówienia dodać coś niewielkiego. To prosta droga do zdobycia lepszych rabatów i dodatkowych korzyści. Pamiętaj, że to, jak dobrze sobie poradzisz w jednym  kwartale, wpłynie na korzyści, jakie otrzymasz w kolejnym.

W skrócie, Avon Nagradza to program, w którym warto być aktywnym, by czerpać maksymalne korzyści. Śledź swoje postępy, bo nawet niewielki wysiłek teraz może przekładać się na fantastyczne nagrody w przyszłości!

Kupuj w Outlecie jeśli chcesz zwiększyć zyski jako Konsultantka

Avon Outlet znajdziesz w magazynie Focus. To miejsce, gdzie znajdziesz produkty z poprzednich kolekcji w niższych cenach. Są to produkty które już są na wyczerpaniu i nie są dostępne już w ciągłej sprzedaży. Wykorzystaj tę opcję, aby zwiększyć swoje zyski poprzez zakup produktów w obniżonych cenach. Sprzedawaj je klientom jako limitowane oferty lub promocje, co może zwiększyć atrakcyjność zakupów u Ciebie.

Jeżeli masz klientów, którzy regularnie u ciebie kupują warto zaopatrzyć się w ich ulubione produkty na zapas. Dzięki temu jeśli przez kilka katalogów nie będzie ich w ofercie, Ty będziesz mógł/mogła zaoferować go swoim klientom.

Korzystaj z Oferty na Próbki

Avon regularnie oferuje próbki, które można wykorzystać do prezentacji produktów swoim klientom. Dostęp do próbek pozwoli Ci zaprezentować klientom najnowsze trendy i zachęcić ich do zakupów. Dodatkowo, oferowanie próbek może sprawić, że klienci będą bardziej skłonni do eksperymentowania z nowymi produktami.

Próbki dostępne są w magazynie Focus. Mieszaj i łącz różnego rodzaju próbki i kupuj je jeszcze taniej. 5szt próbek na ten moment kosztuje 5zł.

Oferta Demo

W magazynie Focus pojawia się także oferta demo. To doskonała okazja, aby sięgnąć po nowości z kolejnego katalogu w cenach mocno obniżonych. Produkty w ofercie demo to prawdziwe perełki, które można zaprezentować klientkom jako pierwszym. Dzięki obniżonym cenom, korzystasz z wyjątkowych ofert na nowości Avon, zanim trafią do ogólnego obiegu. Oferty demo pozwalają Ci być krok przed innymi i cieszyć się zyskami z nowości, zanim zagoszczą na półkach katalogu.

Szkolenia Avon: Odkrywaj Świat Nowości i Pielęgnacji, by zwiększyć zyski jako Konsultantka

Szkolenia Avon to prawdziwa skarbnica wiedzy, która pomoże Ci lepiej zrozumieć świat kosmetyków. Na szkoleniach dowiesz się o najnowszych produktach, które pojawią się w ofercie. Będziesz miała okazję zgłębić tajniki pielęgnacji skóry – jak właściwie dbać o nią, aby była zdrowa i promienna. Dzięki temu łatwiej będzie Ci rozmawiać z klientami, czy proponować konkretny produkt.

Szkolenia pozwolą Ci także poznać zapachy Avon i dowiedzieć się, jak je odpowiednio dobierać, aby podkreślały unikalny styl. Poznasz kultowe produkty, poznasz ich nuty zapachowe, dowiesz się jak działają, jak pachną i komu jakie proponować. Dziewczyny, które prowadzą szkolenia mają dużą wiedzę i chętnie się nią dzielą. W czasie trwania spotkania w każdej chwili możesz zadać pytanie – nigdy nie pozostają one bez odpowiedzi.

Po szkoleniach zwykle na email otrzymujesz świetne kupony rabatowe z których możesz skorzystać tylko Ty. Nie znajdziesz ich ani w katalogu, ani w focusie.

Na szkoleniach odkryjesz również tajniki sztuki sprzedaży, które pomogą Ci lepiej radzić sobie z klientami. Dowiesz się jak skutecznie sprzedawać, jak proponować produkty i co zrobić, aby klienci chętniej kupowali.  Szkolenia Avon to nie tylko nauka – to czas, który poświęcasz na rozwój osobisty i zawodowy. Dzięki nim stajesz się bardziej pewnym siebie konsultantem, gotowym na wyzwania, jakie niesie ze sobą świat kosmetyków i perfum.

Akademia Rozwoju konsultantki

avon akademia

Odwiedź akademię rozwoju konsultantki. Znajdziesz tutaj mnóstwo przydatnych materiałów, które z pewnością ułatwią Ci sprzedaż produktów. Znajdziesz go w klubie Avon -> zakładka Avon akademia. Korzystaj z dostępnych tam materiałów. Podbieraj pliki, karty produktów, grafiki. Dzięki nim możesz udostępniać je w swoich mediach społecznościowych nie tworząc ich od początku. Znajdziesz tutaj mnóstwo rad i odpowiedzi na pytania innych osób będących w Avon.

Podsumowując, bycie konsultantką Avon to nie tylko sprzedaż produktów, ale także umiejętne wykorzystanie dostępnych narzędzi i ofert. Social media, iKatalog, oferty dedykowane, Focus, Outlet i produkty demo to tylko kilka z wielu możliwości, które mogą pomóc Ci zwiększyć swoje zyski jako konsultantka Avon. Kreatywność, zaangażowanie i regularne śledzenie nowości to klucz do sukcesu w tym biznesie.