Lifestyle blog

Butelka inna niż wszystkie – ANTYBUTELKA

Dziś chciałabym Wam pokazać fajną designerską rzecz :) Dzięki niej dbamy o środowisko, jest wolna od szkodliwego bisfenolu A (BPA) a oprócz tego jest funkcjonalna, ładna, lekka i trwała ;)
Oto bohaterka ostatniego weekendu ANTYBUTELKA o pojemności 480ml.

 

 

W sobotę wybralismy się całą rodzinką na piknik. Antybutelkę dostała do przetestowania Marysia :) Jakie wnioski…no cóż, córka nie chciała się od niej odkleić. Butelka rewelacyjnie się sprawdziła. Była przypięta do plecaka, dzięki czemu Marysia miała wolne ręce. Mogła mieć ją zawsze przy sobie, bo butelka posiada karabińczyk, więc przypięcie do plecaka, szlufki od spodni czy do paska to żaden problem.

 

 

 

Posiada ustnik taki jak w większości butelek dla dzieci, więc picie z niej nie sprawiło Marysi problemu. Nawet młodsza, niespełna 10- miesięczna Julka próbowała co nie co skosztować :) Nie ukrywam i ja się skusiłam, żeby zobaczyć co i jak, czy wszystko co gwarantuje producent się sprawdziło.
Butelka kiedy jest pełna wody, stoi jak tradycyjna. Kiedy jest pusta można ją zwinąć w rulonik i schować. Na prawdę nie zajmuje wiele miejsca…można ją włożyć do plecaka lub po prostu przypiąć tam gdzie nam wygodnie.
 

 

Antybutelka wykonana jest z polietylenu jest niezwykle lekka, jest nietoksyczna i tak jak wspomniałam wcześniej wolna od BPA – więc nie obawiałam się podać jej dziecku. Dodatkowo podlega recyklingowi więc to niewątpliwie duży plus.
 

 

Butelkę można wrzucić do zamrażalnika, co idealnie sprawdzi się podczas upalnego dnia.
Oczywiście butelki mogą używać nie tylko dzieci. Sprawdzi się idealnie podczas różnego rodzaju treningów np. bieganie. Można wziąć ją ze sobą na trening nordic walkingu – przypinamy ją w dowolne miejsce i nie musimy trzymać jej w ręku. Idealna na wszelkie wycieczki i wypady. Można nalać w nią dowolny napój…my akurat miałyśmy w niej tylko wodę.
Zdecydowanie polecamy wszystkim którzy chcą choć trochę zadbać o nasze środowisko :) Butelka jest idealna dla małych i dużych. Gwarantuję, że sprawdzi się u każdego.