Lifestyle blog

Naklejki ścienne świecące w nocy

Nie dawno zrobiliśmy remont u Marysi w pokoiku. Jako, że są tam skosy ciężko to jakoś sensownie ozdobić. Marysia, jak to dziewczynka, uwielbia różowy kolor. Na ścianach ma różową tapetę w kropeczki i ozdobny – również różowy pasek. Chcieliśmy uniknąć dodawania jej kolejnego koloru, tym bardziej, że ona sama innego niż róż nie chciała. Dzięki sklepowi www.akatja.pl nasz problem się rozwiązał. Naklejki ścienne świecące w nocy to doskonały wybór.Zamówiliśmy naklejki na ścianę i postanowiliśmy nimi ozdobić „gołe” miejsca. Problem koloru w tym momencie rozwiązał się sam, ponieważ naklejki są z serii świecących w ciemności. Czyli w dzień tak naprawdę są mało widoczne, tym bardziej, że były naklejane na bardzo jasną ścianę.

Sklep www.akatja.pl jest bardzo przyjazny dla zamawiającego. Podzielony na kilka kategorii dzięki czemu szybko można odnaleźć interesujące nas naklejki. Przesyłka doszła do nas bardzo solidnie zapakowana – w tubie, nie w kopercie. Dzięki temu arkusz dotarł w idealnym stanie, nie był pognieciony ani uszkodzony.

Naklejki ścienne świecące w nocy

Naklejanie jest bardzo proste, Marysia poradziła sobie bez problemu. Ozdabianie ścian okazało się super pomysłem na wspólne spędzanie czasu.

Producent zaznacza, że po naklejki ścienne świecące w nocy po naklejeniu, nie można odklejać i ponownie nakleić ich w innym miejscu. Jednak nie zauważyliśmy żeby był z tym jakiś problem. Odklejaliśmy ze ściany kilkukrotnie i przeklejaliśmy gdzie indziej, naklejki ani się nie odkształciły ani nie straciły swojego nocnego blasku. Produkt jest wodoodporny, można go czyścić i nic się z nim nie dzieje. Naklejki wykonane są z wysokiej jakości folii fotoluminescencyjnej. Można nakleić tak naprawdę na każdą suchą i płaską powierzchnię. U nas jest to ściana, jednak nic nie stoi na przeszkodzie żeby umieścić je na meblach czy lustrze. Producent deklaruje, że naklejki powinny emitować światło nawet ok 3h, u nas było to trochę krócej ze względu na to, że nie naświetlaliśmy ich bardzo długo. Miejsca ozdobione naklejkami prezentują się na prawdę bardzo ładnie. A co najważniejsze podobają się naszej córce :) Dzięki nim pokój zyskał nowy, niepowtarzalny wygląd a Marysia ma swoje własne gwiaździste niebo.

A tak prezentują się w naklejki ścienne świecące w nocy, kiedy zgasną światła. Na zdjęciu efekt nie jest tak ładny jak w rzeczywistości.

Naklejki ścienne świecące w nocy polecam każdemu kto chce w oryginalny sposób ozdobić dziecięcy pokój. Oczywiście można zakupić także naklejki, do każdego innego domowego pomieszczenia tak więc w przypadku braku pomysłów firma www.akatja.pl służy pomocą.

A wy jak macie ozdobione pokoje Waszych dzieci?