Lifestyle blog

Monte snack – kanapka na przekąskę.

Jako jedna z 5000 osób zostałam wybrana do kampanii testującej kanapki mleczne Monte Snack. Paczka przyszła jakiś czas temu, kartonik zapakowany w styropian ze suchym lodem. Genialna sprawa…kanapki były schłodzone a temperatura wewnątrz jak w lodówce.
Co otrzymałam od trnd?
Dla siebie:
• 12 sztuk Monte Snack 
• Przewodnik projektu 
• Książeczka „Twoje badanie opinii” 
Do przekazania innym
• 12 sztuk Monte Snack

 

Monte Snack to czekoladowy biszkopt wypełniony mlecznym oraz czekoladowo-orzechowym nadzieniem. Jest to przekąska odpowiednia kiedy ma się akurat ochotę na coś słodkiego. W sam raz na takie trzy porządne gryzy ;) W smaku dość przyjemna, nie za słodka, biszkopt nie jest suchy a to bardzo ważne…od konkurencji wyróżnia ją przede wszystkim „pasek” który przechodzi przez środek kanapki. Ja bardzo lubię tego typu rzeczy, więc dla mnie kanapka broni się w smaku…jednak nie ma nic, czym górowałaby nad konkurencją. Smaczna…ale jakoś specjalnie nie zapadła mi w pamięć. Czy kupię ponownie? Nie wiem…jak zobaczę na półce w sklepie to może się skuszę, aczkolwiek na 100% nie mogę powiedzieć.

 

Moja 4-letnia córka  pierwszą kanapkę zjadła ze smakiem, drugą też…jednak w kolejnym dniu już trochę kręciła nosem. Stwierdziła, że woli „tą co zawsze”. Nie wiem czy w smak jej nie podszedł…jednak od razu w oczy rzucił jej się czekoladowo-orzechowy pasek, który „musiałam zabrać” :) Jak widać dzieci są przywiązane do tego co znają…moja córka na pewno.

Młodszej dałam tylko spróbować, bo skład kanapki średnio zachęca…jednak ona nie narzekała, wsuwała aż jej się uszy trzęsły. Zresztą tak samo jak mój mąż…wszystkie osoby którym dałam kanapkę do spróbowania raczej pozytywnie wypowiedziały się na jej temat.

Oto co kanapka zawiera w swoim składzie: tłuszcze roślinne (palma, kokos), mleko (22%), cukier, mąka pszenna, syrop glukozowo-fruktozowy, mleko w proszku pełne (3,4%), białka mleka, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (2,6%), jaja w proszku, skrobia, zmielone orzechy laskowe (1,2%), czekolada mleczna (zawiera soję) (0,5%), emulgatory: E471, lecytyna sojowa, substancje spulchniające: E 450, E 500, sól, aromat

Cóż mogę więc napisać. POLECAM jako przekąskę.