Poznaj mnie

Kim jest Wysmakowana?

Mam na imię Karolina, mam „niewiele” ponad 30 lat, jestem mamą i żoną. Urodziłam się w wielkim mieście (Poznaniu), a skończyłam na wsi, która wsią jest chyba tylko z nazwy. Ludzi tu więcej, niż w niejednym miasteczku, a jadąc samochodem, czasami czuję się jak w centrum poznania.

Uwielbiam robić zdjęcia, choć nie zawsze mam na to czas i pieniądze…jestem fotografem amatorem, który polubił fotografię dlatego, że tego wymagał wykonywany zawód. Od zawsze jestem sprzedawcą, kilkanaście lat przepracowałam w sklepie fotograficznym i znajomość podstaw fotografii to minimum wiedzy, którą musiałam posiadać.

Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym i odliczam dni, kiedy będę mogła znowu rzucić się w wir pracy i poznać na nowo tajniki fotografii.

Poza robieniem zdjęć kocham jeść i gotować. Jestem wiecznie na diecie, a ostatnio pokochałam bieganie. Maratonu jeszcze nie przebiegnę, ale grunt, że pilota od TV zamieniłam na legginsy i sportowe buty. Jak każda kobieta kocham zakupy i kosmetyki, więc na blogu sporo będzie tego tematu. Jako że moje córki uwielbiają gry i książki, tego też nie zabraknie.

Rozgośćcie się i jeżeli zadaliście sobie trud, żeby to wszystko przeczytać, to zostawcie, jakiś ślad po sobie, w postaci komentarza pod postami, przez które udało Wam się przebrnąć :)