Złota księga bajek dla najmłodszych

Moje dziewczyny uwielbiają książki, w naszej biblioteczce znajduje się sporo ciekawych tytułów. Ostatnio znaleźć w niej można nowości od Egmont z Bingiem oraz Maszą i Niedźwiedziem w roli głównej. Złota księga bajek to nie lada gratka dla wszystkich małych fanów.

Złota księga bajek dla najmłodszych
Złota księga bajek dla najmłodszych

Złota księga bajek

To bardzo ładnie wydane książki, przepełnione fantastycznymi ilustracjami. Miękka okładka z której zerkają ulubieni bohaterowie z pewnością zachęca małych czytelników, aby zajrzeć do środka. Wewnątrz znaleźć można opowiadania przeznaczone dla wszystkich dzieci, którzy lubą Binga i Maszę.

Bing

Książka o króliczku bardziej zafascynowała moją 4 latkę, ponieważ w środku jest znacznie więcej ilustracji niż tekstu. Starszej córce też  Bing przypadł do gustu, ponieważ teksty napisane są dużymi literami i łatwiej jej było czytać. Książka oparta jest na odcinkach znanego serialu telewizyjnego, tak więc jeżeli Wasze maluchy oglądają, to na pewno przypadnie im do gustu. Mimo, że moje dziewczyny nie widziały serialu, a Binga poznały poprzez książki to i tak bardzo go polubiły. Myślę, że Złota księga bajek z Bingiem, to świetny pomysł na prezent dla maluchów, szczególnie dla przedszkolaków.

 

Złota księga bajek z Maszą i Niedźwiedziem

To 318 stron przepełnionych fantastycznymi, nowymi opowiadaniami z Maszą i Niedźwiedziem. Czternaście świetnych opowieści znakomicie sprawdza się do poczytania przed snem. Jeżeli Wasze maluchy nie znają jeszcze tych opowiadań to nic straconego. Początek książki, to przedstawienie wszystkich bohaterów, którzy powiązani są z przesympatyczną psotnicą jaką jest Masza. Złota księga bajek, to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich małych fanów