Książki o Minecfart – gratka dla fanów

Czy są tu wielbiciele Minecraft? Jeżeli tak, to pewnością zainteresują Was te książki. Dziś coś dla tych, którzy lubią tą niezwykła grę. Trzy niewątpliwie przydatne książki od Egmont, które pomogą Ci poznać tajniki tej niezwykłej gry.

Czym jest Minecraft?

To fantastyczna gra, w której każdy ma nieograniczone możliwości! Jej popularność wciąż rośnie, choć premierę miała już w 2009 roku. To gra w której można budować, tworzyć, atakować napotkane istoty – to fantastyczna rozgrywka, która zdobyła miliony fanów na całym świecie. Jeżeli i Ty jesteś jednym z nich, to z pewnością zainteresują Cię książki od Wydawnictwa Egmont, które powstały z myślą o wszystkich fanach. Napisane zostały przez ekspertów Mojanga dla wszystkich, dla których Minecraft to nie jest tylko zwyczajna gra.

książki o minecraft

Coś dla graczy

Te książki są praktycznym niezbędnikiem dla wszystkich, którzy fascynują się Minecraft. Dostarczą garść niezbędnej wiedzy na temat tego jak poruszać się w tym wirtualnym świecie. Dzięki nim, można poznać rady ekspertów i nauczyć się jak grać. Ksiązki są idealnym pomysłem dla wszystkich lubiących tą grę. Bardzo ładnie wydane, w twardej oprawie, z pewnością każdemu się spodobają. Wewnątrz znaleźć można nie tylko praktyczne rady, ale mnóstwo kolorowych ilustracji. Dla każdego fana, to idealna propozycja.

A co w środku?

Jeżeli chcesz nauczyć się zaklęć, dowiedzieć się jak warzyć różne mikstury, lub jak zaklinać ekwipunek, to z pewnością musisz sięgnąć po Podręcznik zaklęć i mikstur. Natomiast jeżeli szukasz ogólnych informacji, rad specjalistów czy cennego źródła informacji, to Podręcznik minigier PvP będzie dla Ciebie idealny.

Ostatnią bardzo ciekawą propozycją dla wszystkich fanów, będzie z pewnością fantastyczna książka Minecraft. Rocznik 2019. Duży format i twarda oprawa z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Wewnątrz znaleźć można zbiór wspomnień, niezwykłe przygody i ambitne pomysły graczy. To także mnóstwo wskazówek, przydatnych trików i wyzwań na 2019 rok.

Książki podarowałam zakochanemu w tej grze nastolatkowi, który z pewnością zrobi z nich użytek. Gra już bardzo długo i wszystkie trzy pozycje z pewnością pomogą mu w jeszcze lepszym poznaniu tajników tej gry.