NEW CHIC ubiera na wiosnę

NEW CHIC ubiera na wiosnę

Dziś zapraszam Was na przegląd ubrań ze strony NEW CHIC. Początek sezonu wiosennego, to dla mnie znakomita okazja na przegląd szafy. Zrobiłam to wczoraj. Cóż się okazało? Standardowo, nie mam się w co ubrać. Oczywiście całkowita wymiana garderoby nie wchodzi w grę, jednak zawsze można coś nowego i niedrogiego zakupić. Na stronie znalazłam mnóstwo cudnych ubrań i dodatków.

Bluzka i spodnie to typowo mój styl. Do tego świetna kurtka. Buty to tylko marzenie, bo niestety tak wysokich nigdy nie założę, że względu na mój wzrost (183cm). Okulary w stylu vintage są do wyboru z różnymi kolorami szkieł, a trójkątny zegarek jest uniwersalny i pasuje do każdej stylizacji. Torebka tak mnie zauroczyła, że postanowiłam Wam ją pokazać. A Wy kupiliście już coś nowego na wiosnę? Zapraszam do komentowania, oraz oczywiście kliknięcia w linki i zobaczenia produktów na stronie sklepu. NEW CHIC ubiera na wiosnę. Korzystajcie z kodów rabatowych.

NEW CHIC ubiera na wiosnę

 1. bluzka
 2. spodnie
 3. kurtka
 4. buty
 5. okulary
 6. zegarek
 7. torebka

 

 

 • Wiadomo każda okazja jest dobra do zakupów, wiosna też ;) sama planuje zakup nowych okularów słonecznych tym razem polaryzacyjnych i właśnie dziś dokonałam zakupu na stronie internetowej sklepu Zara. Z chęcią przytulę też jeszcze jedną bluzę. A! i chciałam też nowy zegarek…. jejku….sporo tego….

 • Anastazja K.

  Torebka jest przepiękna! Już mam na nią ochotę! :)

 • sandałki wyglądają super http://www.adriana-style.com