Canpol Babies i Kurczak Ptyś zapraszają na konkurs fotograficzny pt: „Butelka i ja!” 5


Zapraszam wszystkich serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania bardzo przydatny zestaw Canpol Babies widoczny na zdjęciu :)


Warunki jakie musisz spełnić to:
– być publicznym obserwatorem mojego bloga
– wstawić foto pod postem konkursowym na facebooku, pasujące do tematu „Butelka i ja”
Jeżeli chcesz możesz także:
polubić firmę Canpol Babies
polubić Kurczakptyś
polubić i udostępnić post konkursowy na swojej tablicy który jest TUTAJ 
Bawimy się od dziś tj. 22.02.2016 do 07.03.2016r. Wyniki podam do tygodnia od zakończenia konkursu. Zwycięską pracę wybiorę osobiście :)
1. Na zdjęciu musi znaleźć się dziecko z butelką. Butla może być pusta lub pełna, nie ma to znaczenia. Ważne żeby była to butelka do karmienia :)
2. Jeżeli mama z brzuszkiem chce wziąć udział, musi zrobić zdjęcie z karteczką, na której będzie napis „Butelka i ja„. Na fotce widoczny mały lub duży brzuszek ciążowy. (karteczka lub napis gdziekolwiek, ale widoczny, nie zrobiony komputerowo)
Oceniam pomysłowość w obydwu przypadkach :)
Jeżeli ktoś nie ma konta na facebooku również może wziąć w nim udział. Foto należy wysłać na adres konkurs@kurczakptys.pl i chęć uczestnictwa wyrazić poprzez dodanie komentarza na blogu.
W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji.
  • Bierzemy udział:)W archiwum mam chyba pierwsze i ostatnie zdjęcie córci z butlą:) Po prostu niebutelkowe mam dzieci:) Kasia Łopacka

  • bierzemy udział w konkursie,z Davidkiem, bo Davidek uwielbia pić z butelki i to od samego początku ;)Marzena Bartoszek

  • Bierzemy udział :)

  • I my przyłączamy się do zabawy :)

  • biorę udział w świetnej zabawie i trzymam kciuki :) Ewa Wójciak